Strona główna
8008980554
Torby termoizolacyjne
Torby papierowe, eko-torby
Reklamówki HDPE i LDPE
Art. Reklamowe / inne
Obuwie medyczne
Kontakt
Pytanie o ofertę
   
 

   Od kilku lat współpracujemy z szeroko pojętym rynkiem farmaceutycznym. Obserwując jak ciężka i czasochłonna jest praca w aptece wyszliśmy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Rozmawiając z Państwem wsłuchiwaliśmy się w Państwa potrzeby  - chcecie mieć Państwo mozliwość kupienia w jednym miejscu wszystkich potrzebnych artykułów niezbędnych do sprawnego funkcjonowania apteki. Celem naszej działaności jest zaspokojenie Państwa potrzeb, tak abyście Państwo mogli współpracując z nami oszczędzić swój cenny czas potrzebny na zakupy niezbędnych artykułów eksploatacyjnych.

   Stawiamy na wygodę i zadowolenie naszych klientów, którymi są apteki, sieci aptek, grupy zakupowe, producenci i dystrybutorzy działający na rynku farmaceutycznym. Wygodę naszych klientów rozumiemy jako możliwość zakupu niezbędnych artykułów dla Państwa biznesu w jednym miejscu bez opuszczania siedziby swojej firmy, a zadowolenie klientów osiągamy poprzez to, że dostosowujemy naszą ofertę do Państwa potrzeb. Zakupione u nas artykuły dostarczymy na wskazany przez Państwa adres. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą a szczególnie polecamy torby termoizolacyjne i torebki papierowe z uchwytem płaskim

   Produkty, które polecamy w naszej ofercie możecie Państwo zamówić ze swoim indywidualnym nadrukiem - umieszczając na naszych produktach swoje logo, dane teleadresowe lub każdą inną informację ważną dla osiągnięcia przez Państwa sukcesu w biznesie.  

   Polecamy również grupę artykułów reklamowych, które w idelalny sposób pozwolą na wyróżnić się na silnie konkurencyjnym rynku farmaceutycznym.

   Jeżeli poszukujecie Państwo jakiegoś produktu, który będzie specyficzny dla Państwa biznesu prosimy o złożenie zapytania kliknij tutaj - pozwoli nam to bliżej poznać Państwa potrzeby i dostosować ofertę do Państwa potrzeb.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY WSZYSTKIE APTEKI I PUNKTY APTECZNE oraz PRODUCENTÓW I DYSTRYBUTORÓW Z RYNKU FARMACEUTYCZNEGO